Bodrumun En Gözde Plajları

Yerli yabancı binlerce turistin, yaz sezonu boyunca akın ettiği Bodrum, gece hayatı, sahilleri, hotelseçenekleri ve tarihi dokusuyla tatilcileri cezbediyor. Bodrum’un en cazip noktalarından bazıları ise Bodrum plajları ve Bodrum koylarıdır ve Bodrum plajları birçok farklı seçeneğe sahip olup, harika manzaralar eşliğinde sizlere muhteşem tatiller sunar.

Bodrum plajları ve Bodrum koyları arasında Yalıkavak, Bardakçı, Gümüşlük, Kadıkalesi, Turgutreis, Akyarlar, Bağla koyları yer alır ve bu muhteşem Bodrum plajları ve Bodrum koyları arasında Gölköy, Güvercinlik, Torba, Gündoğan koyları da Ege sahillerinin arasında yerini almıştır.

Bodrum plajları ve Bodrum koyları ile tatil yapmak isteyenlerdenseniz tatil rehberinize mavi yolculuğu da eklemelisiniz, mavi yolculuk ile tüm Bodrum plajları ve Bodrum koyları sizler için tüm güzelliğiyle sizleri bekliyor.

Bodrum plajları ve Bodrum koyları içerisinde neler bulabilirsiniz?

ı

  • Bodrum plajları ve Bodrum koyları çevresinde Bodrum mutfağını sunan lokantalar ve restoranlar bulabilirsiniz,
  • Bodrum plajları ve Bodrum koyları içerisinde ücretsiz halk plajları da bulabilirsiniz,
  • Bodrum plajları ve Bodrum koyları içinde şezlong, şemsiye ve bungalovlar bulabilirsiniz, bu hizmetler ücretlendirilebilir.

Bodrum koyları ve Bodrum plajları arasında yer alan Akyarlar, harika bir kumsala ve pırıl pırıl bir denize sahip olup, Bodrum’a on üç kilometre uzaklıktadır. Antik adı Arhialla olan Akyarlar Bodrum da en güzel Bodrum koyları arasında yerini alır, en keyifli su sporlarından biri olan sörf için, Akyarlar en uygun ortamlar arasındadır.

Bodrum plajları ve Bodrum koyları içinde bulunan ve Kos adasına yakınlığıyla bilinen Akyarlar Turgutreis’e bağlıdır. Bodrum koyları ve Bodrum plajları arasında Palamut, Fener, Meteroloji, Akçabük, Akçalar Köyiçi, Karaincir, Aspat ve Bağla plajlarını da içerisinde barındıran Akyarlar on beş kilometreyi bulan sahiliyle sizleri kendine hayran bırakır. En güzel sahillerden birine sahip olan Bodrum plajları ve Bodrum koyları arasında yerini her geçen gün sabitleyen Akyarlar plajı her zaman adından söz ettirebiliyor.

Bodrum koyları ve Bodrum plajları dahilinde bulunan Yalıkavak, hem harika sahili, hem muhteşem denizi, hem de eşsiz manzarası ile siz tatilcilerin aklını çeliyor. Her tatilde en güzel Bodrum koyları arasında yer alan Yalıkavak plajları ve koyları bir daha ki tatil için kulağınıza fısıldıyor. Bodrum plajları içerisinde yazın en popüler yerler arasında yer alan Yalıkavak Bodrum’a 18 kilometre mesafede bulunuyor. Harika bir pazarı da bulunan Yalıkavak yerli ve yabancı turistlerinde ilgisini çekiyor, yel değirmenleri ve denizi ile ünlü olan Yalıkavak, ünlü isimlerde çıkarabiliyor.

Her gün farklı bir resimle günbatımını izlemek isterseniz Bodrum plajları veya Bodrum koyları arasından seçiminizi yapabilirsiniz diyebiliyoruz, çünkü her seferinde harika manzaraların sizleri beklediğini biliyoruz. Bodrum plajları ile en güzel tatillerinizden birini geçirebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Bodrum plajları ve Bodrum koylarında neler yapılır?

Bodrum plajları ve Bodrum koylarını birde denizden görmeye ne dersiniz? Harika ormanların denizle buluştuğu noktayı mavi yolculuk sırasında görebilir, enfes manzaranın eşliğinde yemek yiyebilirsiniz. Bodrum koylarının üzerinde günbatımını izleyebilir, geceye deniz üzerinde, Bodrum plajları üstünde eğlenen insanları selamlayıp, girebilirsiniz. İsterseniz birbirinden harika olan Bodrum koylarında sabahlayıp, balık tutabilir, öğle yemeğini balık yiyerek bir ziyafete dönüştürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir