Erken Rezervasyon İptal Sigortası

Fırsatlarla dolu erken rezervasyon ile en ucuz tatil keyfini yaşayın.

Erken rezervasyon ile şimdi tatil çok daha avantajlı üstelik kaliteli. Birbirinden farklı tatil yerlerinde erken rezervasyon otellerine rastlayacağınız erken rezervasyon kampanyaları ile tatil keyfini yaşamak ise en büyük ayrıcalığınız olacak. Erken rezervasyon kampanyalarında yer alan hotel seçenekleri arasından en kaliteli ve en ucuz tatili yaşayabilmek için yaz sezonu başlamadan önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Ocak ile Haziran ayları arasında erken rezervasyon kampanyaları yapan oteller %50’ye varan indirimlerle sizleri misafir ediyor. Nasıl mı? Ocak ayından itibaren en büyük indirim avantajlarını sizlere sunan erken rezervasyon otelleri dolmaya başladıkları andan itibaren her dönem fiyatları biraz daha arttırıyor. Tabi erken rezervasyon ile yine indirimli olarak bu otellerde konaklama şansına sahip oluyorsunuz. Ancak ilk ayda yapılan indirimlerle sonraki dönemlerde yapılan erken rezervasyon indirimleri aynı olmuyor. Kısaca erken rezervasyon otelleri arasında en kaliteli ve en ucuzunu bulmak için baya erken davranmanız gerekiyor.

Erken Rezervasyon ile tatil avantajları?

  • Erken rezervasyon ile en ucuz tatili yaparsınız.
  • Erken rezervasyon otelleri arasından en kalitelisini bulabilirsiniz.
  • Erken rezervasyon iptal sigortası ile tatil iptali yapabilirsiniz.

Erken Rezervasyon nasıl yapılıyor?

Konaklamak istediğiniz otel erken rezervasyon otelleri arasında ise acentayla görüşerek otelde istediğiniz tarihte yer olup olmadığını öğreniyorsunuz. Hatta kaç kişi konaklayacaksanız ona göre size ödenecek tutarı da belirtiyorlar. Eğer herhangi bir otel ve tatil beldesi yoksa aklınızda. Erken rezervasyon için aradığınız acentalar size bu konuda da yardımcı oluyor. En kaliteli ve ucuz erken rezervasyon otelleri arasından size seçenek sunuyorlar; sizde hangisini isterseniz erken rezervasyon avantajları ile en güzel tatil keyfinizi doyasıya yaşıyorsunuz.

Erken rezervasyon iptal sigortası nedir?

Olurda erken rezervasyon yaptırdığınız tarihte tatile çıkamayacak olursanız erken rezervasyon iptal sigortası ile rezervasyonunuzu iptal ederek paranızı geri alabiliyorsunuz. Nasıl mı oluyor? Erken rezervasyon yaptırırken erken rezervasyon iptal sigortası avantajından yararlanmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Erken rezervasyon iptal sigortası için belli bir ücret ödüyorsunuz ve o şekilde yararlanıyorsunuz. Daha doğrusu erken rezervasyon yaptırırken erken rezervasyon ücretinin %1’i kadar bir tutar ödeyerek erken rezervasyon iptal sigortası avantajından yararlanıyorsunuz. Böylece herhangi bir aksilik durumunda da erken rezervasyon iptal sigortası ile rezervasyonunuzu iptal ettirerek iptal sigortası için ödediğiniz bedel hariç geri kalan paranızı alabiliyorsunuz. Tabi bir de ayrıca belirtmemiz gerekir ki. Erken rezervasyon iptal sigortası avantajından otele girişinizden 3 gün (72 saat) öncesine kadar yararlanabiliyorsunuz. Eğer 3 günden az bir zaman kalmış ise erken rezervasyon iptal sigortası avantajından yararlanamıyorsunuz. Erken rezervasyonunuzu iptal ettirmek değil de tarihinizi erteletmek isterseniz eğer bunun için de erken rezervasyon yaptırdığınız acentanızla görüşerek erteletmek istediğiniz tarihlerde otelde yer olup olmadığını kontrol ettiriyorsunuz. Yaz dönemine yakın bir zamansa eğer erken rezervasyonunuzu erteletmek biraz sıkıntı yaratabiliyor elbette. Eğer yer sorununuz çözümlenirse erken rezervasyon yaptırdığınız tarih ile erteletmek istediğiniz tarih arasındaki bedeli ödeyerek ucuz tatil keyfinizi yaşıyorsunuz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir