Golden Beach Hotel

Golden Beach Hotel, Bodrum’da yer almaktadır. Bodrum otelleri içerisinde bilinen ve tavsiye edilen bir oteldir. Bunun sebebi, Golden Beach Hotel Bodrum tesislerinde müşterilerin rahatça tatil yapabilmeleri ve her türlü ihtiyaçlarının kolayca karşılanabilmesidir. Golden Beach Hotel Bodrum ile ilgili bilgiler vereceğimiz bu yazımızda, temel olarak iki şeyi hedefleyeceğiz. Birincisi, Bodrum otelleridahilinde Bodrum tatili yapmak isteyen kişilere yardımcı olmak ve fikir edinmelerini sağlamak; ikincisi ise Golden Beach Hotel Bodrum tesislerinde tatil yapmayı planlayanlar için bu oteli tanıtmak. Kaleme almış olduğumuz bu yazımızda, önce Golden Beach Hotel Bodrum tesislerinin konum ve ulaşım bilgilerini sizlere sunacağız. Yurt içinden ya da yurt dışından gelen bir turistin, Golden Beach Hotel Bodrum tesislerine nasıl ulaşabileceğinden söz edeceğiz; ardından Golden Beach Hotel Bodrum tesislerinin genel birtakım özelliklerinden bahsedeceğiz ve en nihayetinde de Golden Beach Hotel Bodrum tesislerinde yer alan odaların hangi özellikleri barındırdığı, ne tür niteliklere sahip olduğu ile alakalı bilgilendirmelerde bulunacağız. Yazımızı bu şekilde sonlandıracağız.

Golden Beach Hotel Bodrum Tesislerine Dair Konum Bilgileri

Golden Beach Hotel Bodrum, Bodrum’un en çok tercih edilen tatil beldelerinden olan Turgutreis’de yer almaktadır. Turgutreis’in Palamut mevkisinde yer alan Golden Beach Hotel Bodrum, doğal güzelliklerin de bolca bulunduğu bir alanda kurulmuştur. Denize sıfır mesafede olan Golden Beach Hotel Bodrum tesisleri ile deniz keyfinin tadını sonuna kadar çıkaracaksınız. Bodrum otelleriarasındaki “Bodrum beach hotel” tercihinde bulunanlar için uygun bir otel olan Golden Beach Hotel Bodrum, yerli ve yabancı turistlerin ulaşımı açısından da iyi bir noktada yer almaktadır. Erken rezervasyon kampanyalarında bulunan Golden Beach Hotel Bodrum tesislerine yurt dışından gelen tatilciler, 60 kilometre mesafede bulunan Bodrum Hava Alanı’ndan Golden Beach Hotel Bodrum tesislerine yarım saat içerisinde ulaşabilirler. Yine yurt içinden gelen turistler ise 3 kilometre uzaklıkta yer alan terminalden Golden Beach Hotel Bodrum tesislerine kolayca ulaşabilirler ve tatil yapmaya başlayabilirler. Belirttiğimiz üzere Golden Beach Hotel Bodrum tesislerine ulaşım, oldukça kolaydır. Bu yanıyla da Golden Beach Hotel Bodrum, tercih edilebilir bir oteldir.

Golden Beach Hotel Bodrum Tesis Özellikleri

Bodrum beach hotel deyince akla ilk gelen otellerden birisi olan Golden Beach Hotel Bodrum, tesis özellikleri ile de göz doldurmaktadır. Golden Beach Hotel Bodrum tesislerinde 2 adet yüzme havuzunun yanı sıra, bir adet de kapalı havuz vardır. Çocuklara özel havuzların da yer aldığı Golden Beach Hotel Bodrum tesisleri, ailecek tatilinizi yapabileceğiniz uygun bir otel görünümündedir. Golden Beach Hotel Bodrum tesislerinde yer alan amfi tiyatro ile seyir zevgine varamayacağınız etkinlikleri seyredebilir, spor kortlarında formda kalabilirsiniz. Bir adet açık, iki adet de kapalı restoranın yer aldığı Golden Beach Hotel Bodrum tesislerinde, Türk hamamı ve sauna gibi özellikler de yer almaktadır.

Golden Beach Hotel Bodrum Odalarının Genel Özellikleri

Yaklaşık 200 odanın bulunduğu Golden Beach Hotel Bodrum tesislerindeki her oda, zevkinize hitap edecek ayrıntılarla donatılmıştır. Her odasında balkon bulunan Golden Beach Hotel Bodrum, bodrum beach hotel seçenekleri arasında, saygın bir yere sahiptir. Yine Golden Beach Hotel Bodrum odalarının bütününde, split klima yer almaktadır. Bodrum’un yakıcı sıcağından split klimalar sayesinde kurtulabilirsiniz. Golden Beach Hotel Bodrum odaları, telefon ve televizyonlarla tamamlanıp müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Bodrum beach hotel özelliği taşıyan Golden Beach Hotel Bodrum, sizin için uygun bir oteldir.

Bodrum Golden Beach Hotel, Bodrum’un en güzel yerlerinden bir tanesinde konumlanmış olan, “lüks otel” statüsünde bir oteldir. Aynı zamanda Bodrum beach hotel özelliği de taşıyan Golden Beach Hotel, Bodrum otelleri içerisinde tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerden bir tanesidir; siz de Golden Beach Hotel Bodrum tesislerinde kalın, siz de kaliteli “tatil yerleri” keşfinde bulunun.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir